Jäta menüü vahele
1 kuu ettetatamise ...
 
Notifications
Clear all

1 kuu ettetatamise t.a aga haiguslehel olles vahepeal?

8 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
292 Vaatamised
(@Kaire)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4213]

kuuaega on ettetatamise t.a. töölt lahkumise soovil, aga kui ma vahepeal haigeks jään ning haiguslehel olen, mis siis, kas miskit muutub või saan ikkagi vabaks kui kuu täis ja avalduses märgitud päev kätte jõuab?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Siis ikkagi TL lõpetatakse ühe kuu möödumisel ja avalduses märgitud kuupäeval.



   
ReplyTsiteeri
 K
(@K)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aga kus on sellekohane seaduse § ?!



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Eesti Vabariigi töölepingu seadus
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12850350



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Juhul kui täpsustada, siis TLS § 79 lg 1. Jõudu!



   
ReplyTsiteeri
(@crazy)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
 

kui haigus leht sellel ajal kui kätte jõuab viimane päev ja haigus leht lõpetatakse hiljem siis oled kuni haiguslehe lõpuni tööl kuna lepingut ei saa lõpetada ennem kui haigusleht läbi ja seega sul veel saada haiguslehe rahad ka.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

to crazy
Vale jutt sinul!
Enne tuleks seadust lugeda ja siis midagi mõistliku vastata.

Kui töötaja soovil lahkuda kuupäev kätte jõuab tuleb TL lõpetada vaatamata sellele, et ta veel haiguslehel.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Nagu ikka , imelikuga 100 % nõus!



   
ReplyTsiteeri