Jäta menüü vahele
1.september
 
Notifications
Clear all

1.september

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
406 Vaatamised
(@raamatupidaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1923]

Kui kellegi töötaja laps läheb 1. september 1-klassi ja ta sooviks saada vaba päeva, siis kas see on palgata puhkus või tööandja tuleb vastu ning läheb kirja nagu tavaline tööpäev? Äkki on veel variante?



   
Tsiteeri
(@kessu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

No näiteksm inu tööandja tuleb mulle vastu ja annab vaba päeva, aga kirja läheb tööpäevana. Aga kui ei siis tõepoolest on variant ju võtta palgata puhkust või nt täiendavad lapsepuhkuspäevad.



   
ReplyTsiteeri