Jäta menüü vahele
1,5 kordne lisatasu...
 
Notifications
Clear all

1,5 kordne lisatasu ületundide korral

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
305 Vaatamised
(@küsija)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6756]

Tööandja teatab, et kuna raha on vähe, siis tema ületunde enam 1,5 kordselt välja ei maksa. Maksab vaid ühekordse tasu. Kas see on õige? Kui jah, siis kas mul on õigus saada näiteks selle nö "puudujääva 0,5" eest vaba aega (raha ju ei ole).
Tänan.



   
Tsiteeri
 H
(@H)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

JAH



   
ReplyTsiteeri