Jäta menüü vahele
3 lapsepäeva
 
Notifications
Clear all

3 lapsepäeva

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
281 Vaatamised
(@Piret)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#5379]

Kas 3 lapsepäeva peab võtma puhkuse pikendusena või järjest 3 päeva või nii nagu mina sooviksin kolm reedet järjest või on see kokkuleppel tööandjaga ja seaduses ei ole nii täpselt kirjas.



   
Tsiteeri
(@verts)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0

   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Pannakse paika puhkusteajakavas või põhipuhkusele otsa või poolte kokkulepel kasutad lapsepäevad muul ajal ja ainult poolte kokkuleppel saab puhkuse päevi jupitada.



   
ReplyTsiteeri
(@katrin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kuna seda ei maksa tööandja,siis peaks olema ükskõik-millal sa need päevad välja võtad.Aga ühte asja tasub meeles pidada-need kolm päeva järgnevasse aastasse edasi ei lähe,nagu tavalise puhkusepäevad-need kaovad ära.Pead nad ikka välja võtma...kuigi rahaliselt on ta paras põnts...Ja pead võtma kolm päeva järjest.....mitte üksikult.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei ole ikka päris nii, et kui tööandjale raha riik hüvitab(66.-päev) siis võib võtta lapsepäevi millal töötaja ise tahab. Kui puhkusteajakavas neid sees pole siis avaldus vähemalt 2 nädalat enne. Ja järjest ei pea nad ka olema, kõik sõltub kokkulepetest. Sellest aastast lapsepäevad saadaval ainult tööpäevadel.



   
ReplyTsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kartin. Ei pea kindlasti neid 3 või siis 6 puhkusepäeva välja võtma. Võid need päevad jätta ka välja võtmata.



   
ReplyTsiteeri