Jäta menüü vahele
A/ü maks
 
Notifications
Clear all

A/ü maks

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
397 Vaatamised
 miki
(@miki)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2027]

Meil on kooliõpetajad a/ü liikmed. Nüüd tekkis ülemusel küsimus, et kas ikka meie oleme kohustatud maksu palgast kinni pidama. Kas peame? Nad on teinud avaldused kinni pidamise kohta.
Ja kui ei peaks pidama, siis kuidas seda A/Ü esimehele öelda. Kas piisab suulisest ütlemisest?



   
Tsiteeri