Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
397
Vaatamised
13/10/2005 1:14 p.l.
Meil on kooliõpetajad a/ü liikmed. Nüüd tekkis ülemusel küsimus, et kas ikka meie oleme kohustatud maksu palgast kinni pidama. Kas peame? Nad on teinud avaldused kinni pidamise kohta.
Ja kui ei peaks pidama, siis kuidas seda A/Ü esimehele öelda. Kas piisab suulisest ütlemisest?