Jäta menüü vahele
ajateenistus - puhk...
 
Notifications
Clear all

ajateenistus - puhkus

11 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
2,180 Vaatamised
(@kusti)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 38
Topic starter   [#7233]

kas uue TLS järgi teenib nüüd ajateenistuses oldud aeg tõesti ka põhipuhkust?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Just vastupidi, nüüd uue TLS järgi EI TEENI, vana järgi TEENIS.



   
ReplyTsiteeri
(@kusti)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 38
Topic starter  

kas par.68 lõige 2?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

jah



   
ReplyTsiteeri
 KRIS
(@KRIS)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tere kõigile, palun Teie kaasabi sama teema kohta.
Aga kui töötaja läks sõjaväkke juunis 2009, vana töölepingu seaduse järgi § 55 p.7 alusel (tööleping peatatud ajateenistuse ajaks).
Kas siis arvestada edasi puhkusepäevi alates 1. juulist või mitte? Millist seadust järgida, kas vana või uut? Ette tänades.



   
ReplyTsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Juunis kehtis ju veel vana seadus.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

to KRIS
Mõlemat seadustus tuleb järgida. Kuni 01.07. ajateenistuse aeg arvestada sisse, alates 01.07. enam mitte.



   
ReplyTsiteeri
 KRIS
(@KRIS)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Suured tänud Imelik`ule positiivse vastuse eest!



   
ReplyTsiteeri
(@kusti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

tundub et vahepeal on tabanud mälukaotus 😉 kui vaadata 68/2 seal öeldakse et par 19 p.3 nimetatud juhul läheb puhkuseaja arvestusse sisse, aga see on streigi kohta ja ajateenistus on ju p.5



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

§ 19 punktis 3(esindamine) läheb jah sisse, streik on hoopis p.4 ja p.5 ajateenistus ei teeni puhkust.



   
ReplyTsiteeri
(@kusti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

jah muidugi, vabandust!



   
ReplyTsiteeri