Jäta menüü vahele
alaealine tööle
 
Notifications
Clear all

alaealine tööle

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
386 Vaatamised
(@palun abi!)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1987]

Töötaja võeti tööle 17.08., 17.aastane ,saab 18.a. 10.okt. Kas peab selle lühikese aja eest olema ikkagi ühe vanema nõusolek ja tunnitabelis peaks siis ka olema ainult päevas 7 tundi või kuidas TI selle peale vaatab.



   
Tsiteeri
 Urve
(@Urve)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vanema nõusolek peab olema.
Tööaeg oleneb sellest, kas ta on koolikohustuslik või ei. Kui põhikool on lõpetatud, siis 7 tundi. Kui põhikool on lõpetamata, siis 4 tundi. Kuidas TI vaatab, ei oska öelda.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

17 aastasele ei ole vaja vanema nõusolekut EVTLS § 30-s on kirjas,et 13 - 15,neil on vaja esitada vastavalt vanusele kas siis vanema ja tööinspektsiooni või ainult vanema.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mina veel ,jätsin lisamata , et nii kaua kui on 17 tuleb märkida töötundideks 7 t päevas(Töö-ja puhkeaja seadus § 5 Lühendatud tööaeg p 3)



   
ReplyTsiteeri