Jäta menüü vahele
Alimendid
 
Notifications
Clear all

Alimendid

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
244 Vaatamised
(@Janne)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4464]

Puutun teemaga esmakordselt kokku.On määratud kindel summa,mida ja kuhu üle kanda aga küsimus on järgmine.Kas seda peab ka kusagil deklareerima või mida iganes muud tegema peale ülekande tegemise? Aitäh.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kes Janne on üldse elatise(alimente Eestis ei eksisteeri) maksmise... seisukohalt?



   
ReplyTsiteeri
(@Janne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Janne on tööandja.Vabandan,sõna "aliment" on tõesti vale väljend.



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

tööandja peab täitelehe saamisel võlgniku palgast nimetatud summa kinni ja kannab täitelehel näidatud arveldusarvele üle. Ja TSD täitmisel märgib kinnipeetud summa lahtrisse: elatis.



   
ReplyTsiteeri
(@Janne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Suur tänu!



   
ReplyTsiteeri