Jäta menüü vahele
Alla 3.a. last kasv...
 
Notifications
Clear all

Alla 3.a. last kasvatav ema

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
331 Vaatamised
(@Maris)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6847]

Kas uue TLS alusel võib koondada alla 3.a. last kasvatavt vanemat?



   
Tsiteeri
(@maria)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

võib, kui vanem ei kasuta lapsehoolduspuhkust. koondamisel on väikelapse vanemal töölejäämise eelisõigus.



   
ReplyTsiteeri
(@maris)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui ma lähen juunis tööle, sisi võib tööandja mu 01.07.09. juulist koondada ,makstes 1 kuu töötasu.Kas sel juhul võetakse keskmine juuni kuu palga järgi? Laps on 2.aastane



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

TL ülesütlemiseavalduse saab ta sulle esitada alles alates 01.07. ja olenevalt töötatud tööaastatest ettetatamine 15-90 kalendripäeva nii, et ei saa ta kohe 01.07. sind koondada. Ja hüvitis ühe kuu keskmise töötasu arvestus on veel lahtine, sest pole avaldatud seda määrust.



   
ReplyTsiteeri
(@maria)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

to imelik: helistasin tööinspektsiooni juristidele 2 korda ja mulle kinnitati, et ülesütlemisavalduse alla 3a kasvatavale isikule võib anda juba praegu, st enne seaduse jõustumist, aga koondada saab al.01.07.09 vana hüvitistega.



   
ReplyTsiteeri