Jäta menüü vahele
allkirjata leping
 
Notifications
Clear all

allkirjata leping

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
317 Vaatamised
 siim
(@siim)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter   [#3003]

Olin üle aasta tööl,tahtsin tööd vahetada.selgus,et pole oma eelnevale töö lepingule alla kirjutanud.Töö andja näpukas!Kas nüüd on mul õigus lahkuda,avaldus on juba 2 nädalat sees olnud.Ja kas lõpparve ikka tasutakse?Mis kaasneb neil selle vea puhul,kui kaebaks kuskile?



   
Tsiteeri