Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
317
Vaatamised
Topic starter
30/08/2006 6:13 p.l.
Olin üle aasta tööl,tahtsin tööd vahetada.selgus,et pole oma eelnevale töö lepingule alla kirjutanud.Töö andja näpukas!Kas nüüd on mul õigus lahkuda,avaldus on juba 2 nädalat sees olnud.Ja kas lõpparve ikka tasutakse?Mis kaasneb neil selle vea puhul,kui kaebaks kuskile?