Jäta menüü vahele
arstil käimise tasu...
 
Notifications
Clear all

arstil käimise tasustamine

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
709 Vaatamised
(@roland)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#8709]

kas peab ikkagi maksma keskmist töötasu (tls §38 järgi)nn arstil käimise eest, kui töötaja saab palka tükitöö alusel ja tal on võimalik tegemata töö tagasi teha muul ajal?



   
Tsiteeri