Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
709
Vaatamised
Topic starter
22/03/2012 1:29 p.l.
kas peab ikkagi maksma keskmist töötasu (tls §38 järgi)nn arstil käimise eest, kui töötaja saab palka tükitöö alusel ja tal on võimalik tegemata töö tagasi teha muul ajal?