Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
951
Vaatamised
Topic starter
17/08/2012 3:07 p.l.
Tere!
Olen sõlmimas töölepingut, kus on kirjas ka, et pean asendama kahte teist töötajat nende puhkuste ajal. Ühe töötaja töömaht ei ole nii suur, et see oleks märkimisväärne löök minu oma koormusele, kuid teise töötaja mtöömaht on väga suur, eriti seetõttu, kuna ma ei puutu tema valdkonnaga oma töös üldse kokku. Kui see asendus on töölepingus sisse kirjutatud, siis kas mul on õigus selle eest nõuda lisatasu? Kas lisatasu nõue peab olema töölepingusse ka sisse kirjutatud või on siiski seaduslik alus nõuda töölepingus kokkulepitud lisatöö eest ka ilma vastava lisanõudeta lisatöö hüvitamist?
17/08/2012 3:22 p.l.
Asendustasu maksmine eeldab selget kokkulepet
http://majandus.delfi.ee/news/too/asendustasu-maksmine-eeldab-selget-kokkulepet. d?id=60988461