Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

Avanss

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,216 Vaatamised
(@Kätlin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#210]

Mure järgmine.
Meile tuli tööle uus töötaja, kes tahab kuu keskel saada 2000.- krooni avanssi.
Kas Tööandjal on kohustust seaduse järgi maksta Töötajale keset kuud avanssi?



   
Tsiteeri
(@erika)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei ole kohustust, küll aga võib ta seda teha.



   
ReplyTsiteeri