Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
810
Vaatamised
Topic starter
03/10/2012 7:40 p.l.
Tere,
Kas on mul õigus lõpetada töölepingut deekredipuhkuse ajal kui ma sain juba dekreeriraha kätte. Ei pea ma neid tagastama?
03/10/2012 8:56 p.l.
Jah ikka on teil selline õigus aga selle puhkuse nimi on rasedus-ja sünnituspuhkust sünnituslehe alusel. Ei pea tagasi maksma.
Aga küsiks ka kui tohib miks töölepingu lõpetamisega nii kiire on?
03/10/2012 8:57 p.l.
Ja veel, raha nimi on sünnitushüvitis mida maksis haigekassa.