Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
952
Vaatamised
Topic starter
05/10/2012 5:46 p.l.
Eelmise aasta septembris(2011)sündis mul laps.Olin kodus temaga.Nüüd novembris(2012)saan uue lapse.Eelmine seega juba üle aasta.Emapalk jookseb veel kui kaua esimese lapsega?.Tööandja juures lõpetasin esimese lapsehoolduspuhkuse 2012 okt ja avaldus uue dekreedi kohta.Saan siis miinimum dekreediraha ja mis summa see on? Kui ma õieti aru olen saanud
Topic starter
05/10/2012 5:47 p.l.
Selles mõttes olin kodus temaga,et kui ta oli juba sündinud enne käisin tööl
05/10/2012 7:52 p.l.
Vanemahüvitise kohta saab lugeda Sotsiaalkindlustusameti kodulehelt:
http://www.ensib.ee/vanemahuvitis/
Sünnitushüvitise kohta saab lugeda Haigekassa kodulehelt:
http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/hyvitised/synnitushyvitis