Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
959
Vaatamised
Topic starter
28/10/2012 1:25 p.l.
tere, selline lugu. Olin kaks aastat tööl, siis kuu aega paus, siis läksin uude kohta tööle. Olen rase kolm kuud, tulin töölt ära (hetkel katseaeg ka veel)
Kui palju on mul lootus dekreedi raha saada ? Kas miinimum ?
29/10/2012 2:32 p.l.
Kui teil enne sünnituslehte töökohta ei ole siis te ei saagi sünnitushüvitist, hakate saama alates lapse sünnist vanemahüvitist mis arvutatakse teie 2012 aastal saadud töötasude järgi.
http://www.sm.ee/sinule/perele/vanemahuvitis.html