Jäta menüü vahele
dekreet ja preemiad
 
Notifications
Clear all

dekreet ja preemiad

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
382 Vaatamised
(@marit)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter   [#2521]

Jään dekreeti märtsi lõpus, kuid meil makstakse aprillis tööandja poolt eelmise aasta eest boonust ja lapse sündides peetakse ka meeles. Nüüd aga tekkis küsimu, et kas dekreedi ajal makstavad tasud tööandja poolt toovad kaasa ka mingeid probleeme ... jne. millega peaksin arvestama?

Tänud aitajaile



   
Tsiteeri
(@Janar)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kindlasti ei too kaasa probleeme



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Dekreedi ajal ei või töötada, samas raha võid saada piiramatult.
Vanemahüvitise ajal võid töötada aga raha üle 2480 kr saada ei ole kasulik, kuna see hakkab vähendama saadavat vanemahüvitist.



   
ReplyTsiteeri