Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
341
Vaatamised
Topic starter
05/04/2006 12:41 e.l.
Kas saan puhkuse välja võtta enne dekraati täies ulatuses kui töölepingus on sees et puhkust antakse kahes osas?
05/04/2006 3:59 p.l.
Saad välja võtta kogu oma jooksav tööaasta puhkuse.