Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,037
Vaatamised
Topic starter
11/02/2014 6:29 p.l.
Tere, selline küsimus. jään dekreeti 7.03 kuid käin hetkel oma ettevõttes tegemas tööd kaasa arvatud lisatunde ja lisatasu eest mida makstakse meil korraliselt kord kvartalis. seega ma jään dekreeti 07.03 kuid minu lisatasud kantakse mulle 01.04 kas see võib ohtu seada minu emapalga suuruse hetkel?
11/02/2014 6:37 p.l.
Vanemahüvitist(emapalka) see küll ei ohusta ega muuda seda hakkate saama alles kuude pärast. Sünnitushüvitis ei mõjuta siis kui on ka tõendatav, et sünnituslehe ajal saadud tasu on hoopis varasema töö perioodi eest.