Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
421
Vaatamised
25/05/2005 6:25 p.l.
Kas on vaja avaldust kirjutada kui dekreeti minek?kunas kirjutada?kuidas kirjutada?.Enne dekreeti võtan veel puhkuse välja.Peale dekreeti jään lapsehooldus puhkusele, ka jälle avaldust vaja, kuidas kirjutada?
25/05/2005 6:40 p.l.
kui käid tööl pole vaja avaldust kirjutada,viid sünnituslehe, aga kui jääd peale haiguslehe lõppu lapsehoolduspuhkusele ,siis pead küll avalduse kirjutama.kui puhkus pole ajakavaga paika pandud siis pead puhkuse saamiseks küll avalduse tegema.
kui aga oled praegu lapsehoolduspuhkusel, pead puhkuse enne ära lõpetama alates sünnituslehele jäämise kuupäevast ja siis viid sünnituslehe