Jäta menüü vahele
Dekreeti minek
 
Notifications
Clear all

Dekreeti minek

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
421 Vaatamised
(@Jeppe)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1665]

Kas on vaja avaldust kirjutada kui dekreeti minek?kunas kirjutada?kuidas kirjutada?.Enne dekreeti võtan veel puhkuse välja.Peale dekreeti jään lapsehooldus puhkusele, ka jälle avaldust vaja, kuidas kirjutada?



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui käid tööl pole vaja avaldust kirjutada,viid sünnituslehe, aga kui jääd peale haiguslehe lõppu lapsehoolduspuhkusele ,siis pead küll avalduse kirjutama.kui puhkus pole ajakavaga paika pandud siis pead puhkuse saamiseks küll avalduse tegema.
kui aga oled praegu lapsehoolduspuhkusel, pead puhkuse enne ära lõpetama alates sünnituslehele jäämise kuupäevast ja siis viid sünnituslehe



   
ReplyTsiteeri