Jäta menüü vahele
dekreeti või lõpeta...
 
Notifications
Clear all

dekreeti või lõpetada tööleping.

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
714 Vaatamised
(@liisu)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#8735]

tere.mul selline mure et ei tea mis teha?jäin 2008 aastal dekreeti ning 2010 jäin jälle dekreeti olles vahe peal lapsehooldus puhkusel kuid pean jääma septembrist jälle dekreeti.kas ma võin jääda dekreeti ühest töökohast 3 korda või on mul kasulikum teha tööandjaga lõpp.kuidas siis neid rahasi arvestatakse?palun aidake olen väga tänulik.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Võib muidugi jääda ka 3 kord jne.
Peate ikka ise otsustama mida soovite, kui lõpetate TL ära enne sünnituspuhkust siis te haigekassast sünnitushüvitist ei saa, saate kohe lapse sünnist taotleda vanemahüvitist.



   
ReplyTsiteeri
(@eneliis)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter  

suur tänu 🙂



   
ReplyTsiteeri