Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
513
Vaatamised
10/12/2010 1:42 e.l.
Kui saan palka normtundide alusel kuid töötan graafikuga, 23-ndal, ega 31-sel tööl ei ole, kas on õigus saada palka 176 või 170 tunni eest?