Jäta menüü vahele
detsembri palga arv...
 
Notifications
Clear all

detsembri palga arvestus

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
989 Vaatamised
 ele
(@ele)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 54
Topic starter   [#9194]

tere.
Selline küsimus, et detsembris töötunde 152 ja töötatud sai 142 tundi. Kui kuupalk on 400 neto, kas siis ma peaks kätte saama 400 neto või vähem?



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Oleneb sellest, miks ei tulnud normtunnid täis. Kui ise võtsid vabu päevi/tunde, siis ei pea saama kogu kuupalka



   
ReplyTsiteeri
 Are
(@Are)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

detsembris 146 töötundi 19 tööpäeva x 8= 152 ja 152 - 6 ( 23.dets 8-3tundi ning 31.dets 8-3h) =146



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

detsembris võib normtunde olla 146, 149 või 152. Oleneb, kuidas inimese tööpäevad on. Ei ole eranditult kõigil 146 tundi.



   
ReplyTsiteeri