Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
246
Vaatamised
Topic starter
02/11/2007 1:08 p.l.
selline küsimus et mida võtta ette firmaga, töötasin seal katseajaga 1kuu ja peale lahkumisavalduse äraandmist peaks firma 3 tööpäeva jooksul mulle lõparve koostama. aga sellest onjuba üle kahe kuu möödas aga rahasid ei paista kuskilt tulevat, ainult tööandja lubadused et kohe kohe saab asi korda. kuhu peaks pöörduma?
02/11/2007 1:22 p.l.
töövaidluskomisjoni