Jäta menüü vahele
elatisraha lapsele
 
Notifications
Clear all

elatisraha lapsele

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
516 Vaatamised
 Mart
(@Mart)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8592]

Maksin lapsle elatisraha 139.01 siiani. Kas uuest aastast tuleb mul maksta sisi 145.- Tegelikult saan ju tasu alles dets. eest?
Kuidas on seadus?



   
Tsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mina arvan,et suurem makse tuleb tasuda alles veebruaris, sest jaanuari kuust alates tuleb arvestada suuremat min.palka.



   
ReplyTsiteeri