Jäta menüü vahele
elatusrahast
 
Notifications
Clear all

elatusrahast

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
409 Vaatamised
(@muumi)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 28
Topic starter   [#7913]

arve arestimise aktis on kirjas summa 34 800 ,mis tuleb siis tööandjal kinni pidada töötasust.iga kuine elatusraha oli määratud 750 eeku.võlgu olen alates 2009 jaanuarist.küsimus siis selline,miks selline summa?elatusraha maksmise aeg on kuni 9.09.2010.arvestuse järgi siis 21 kuud?aga 750 korrutada 21 on ju 15750 eeku.miks nõutakse poole rohkem?



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Arestimise akti saadab kohtutäitur. Järelikult, kui sul on seal kirjas olevate summade kohta mingeid küsimusi, siis peadki need küsimused esitama akti koostanud kohtutäiturile. Mitte keegi teine ei oska sulle selle kohta vastust anda.



   
ReplyTsiteeri
 a
(@a)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

arvatavasti kohtutäituritasu ja viivisega



   
ReplyTsiteeri
(@muumi)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 28
Topic starter  

aga kas kuskil on kirjas viivise arvestuse protsent?



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

veelkord, selle aktis on kindlasti kirjas täituri kontaktandmed, nii telefon, meiliaadress, kui aadress. Helista, kirjuta täiturile, või mine kohale, kui sulle on aktis esitatud summad ebaselged.



   
ReplyTsiteeri