Jäta menüü vahele
eluruum
 
Notifications
Clear all

eluruum

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
934 Vaatamised
(@maris lindsaar)
Joined: 13 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#9107]

praegune korteri omanik ostis korteri koos üürnikuga(sügav puue,pime)lepingut pole teinud.nüüd nõuab korteri vabastamist.mis õigused on üürnikul?kes peab talle uue pinna muretsema?kas see pind peab olema samaväärne?



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei pea mingit uut pinda muretsema. Jah on teatud tingimustel õigus nõuda korteri vabastamist. Puue nüüd küll asjasse ei puutu, sellega tegelvad ikka teised ametkonnad, mitte korteriomanik.

Aga üldiselt on siin ikka väga vale koht selliseid asju küsida, siin on palgateemaline foorum.



   
ReplyTsiteeri