Jäta menüü vahele
emapalga kohta - ta...
 
Notifications
Clear all

emapalga kohta - taas 🙂

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
507 Vaatamised
(@anneli)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#922]

leidisn selle lehekülje just ja tundub et siin teadjad koos 🙂 mul oleks selline küsimus:olin kuni juulikuuni lapsega kodus, laps 1a 8 kuune hetkel. alates juulikuust käin tööl, netopalk on 6500 krooni. kui ma nüüd näiteks septembris jääksin uuesti lapseootele, dekreeti jään aprillis 2005, siis kuidas käib emapalga arvutamine? palju ma hakkan emapalka saama? tänud ette vastajatele!



   
Tsiteeri
 !
(@!)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui sünnitad 2005, siis vanemapalk aasta 2004 järgi



   
ReplyTsiteeri