Jäta menüü vahele
emapalk
 
Notifications
Clear all

emapalk

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
283 Vaatamised
 Mari
(@Mari)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#5382]

Kui teine laps sünnib siis, kui esimene laps on kahe aasta ja nelja kuune, kas sel juhul on emapalk sama, mis esimese lapsega? Ema ei ole vahepeal tööl käinud.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vanemahüvitise seadusega soositakse laste järjestikuseid sünde. Kui ühe lapse eest on vanemale hüvitist makstud ning järgmine laps sünnib alla 2 ja poole aastase vahega ning arvutatud vanemahüvitis järgmise lapse kohta on väiksem kui eelmise lapse kohta, määratakse hüvitis varasemate tulude alusel.

Varasemat hüvitist saav vanem, kellel on õigus sünnitushüvitisele, saab taotleda alates lapse sünnist vanemahüvitise ja sünnitushüvitise vahe kompenseerimise.
http://www.sm.ee/est/pages/index.html



   
ReplyTsiteeri