Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
326
Vaatamised
08/06/2009 7:33 p.l.
Küsin igaks juhuks üle, kui mul lapse sünni tähtaeg on 2010.a jaanuari alguses, siis kas mul arvestatakse emapalka 2008 või 2009a tulude järgi?
Tänud ette ära vastuse eest:)
09/06/2009 2:00 p.l.
kui sünnib 2010 siis 2009 a järgi