Jäta menüü vahele
emapalk
 
Notifications
Clear all

emapalk

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
799 Vaatamised
 ema
(@ema)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8822]

emapuhkuse arvutamine ?
Palun aidake aru saada:
2012 veebruaris sai laps 3-aastaseks,tööle asusin 2012 aprillis .Teine laps sünnib detsembris 2012.Peale lapse sündi kestab sünnitusleht jaanuarini 2013.Kas emapalk arvutatakse 2011(olin lapsega kodus-töötasu ei olnud) või 2012 tasude järgi?Tänan Teid!



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

vanemahüvitis 2012 tasude järgi



   
ReplyTsiteeri