Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
799
Vaatamised
Topic starter
09/07/2012 1:10 p.l.
emapuhkuse arvutamine ?
Palun aidake aru saada:
2012 veebruaris sai laps 3-aastaseks,tööle asusin 2012 aprillis .Teine laps sünnib detsembris 2012.Peale lapse sündi kestab sünnitusleht jaanuarini 2013.Kas emapalk arvutatakse 2011(olin lapsega kodus-töötasu ei olnud) või 2012 tasude järgi?Tänan Teid!
09/07/2012 2:09 p.l.
vanemahüvitis 2012 tasude järgi