Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
296
Vaatamised
Topic starter
31/05/2007 4:17 p.l.
Kui sünnitasin 23 aprill ja registreerisin lapse 11 mai siis millal ma saan riigi poolse toetuse ja mis ajas hakkab emapalka tulema,kui ma raseduse aeg ei ole töödanud?
Vanemahüvitis tuli juba ära.
31/05/2007 4:45 p.l.
Kullakene vanemahüvitis = emapalk
Peretoetuste taotlemiseks tuleb pöörduda elukohajärgsesse pensioniametisse http://www.ensib.ee/frame_pensionid.html
31/05/2007 5:54 p.l.
On kõik täiesti eri toetused:
1. lastetoetus 300.-
2. sünnitoetus 5000.-
3. vanemahüvitus (emapalk), määr 2690.-
Millisest toetusest Sa räägid?