Jäta menüü vahele
emapalk jälle
 
Notifications
Clear all

emapalk jälle

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
903 Vaatamised
(@uurija)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#749]

Kui mul eelmise (03) aasta tulu ei ole ja ma töötan 2004 a. ainult 4 kuud, kas sellisel juhul ma saaksin emapalka miinimumpalga ulatuses? Või arvestatakse selle 4 kuu palgaga kuidagi seda summat?



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

loeb eelmise aasta (2003) sissetulek



   
ReplyTsiteeri