Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
507
Vaatamised
13/06/2005 10:03 p.l.
Kui ma olen töötanud kahel töökohal, kas ma saan emapalka nende mõlema töökoha eest?
Ja kuidas arvestatakse siis dekreedirahasid?