Jäta menüü vahele
emapalk/vanemahüvit...
 
Notifications
Clear all

emapalk/vanemahüvitis

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
547 Vaatamised
(@25mai)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8354]

tere,
kuna rasedus eeldab koju jäämist- st haiguslehte- siis tahaksin asjast õigesti aru saada.
et kui rasedus on sel aastal ja haigusleht ka sel aastal. laps sünniks 2012 aastal. siis emapalk arvutamise alus on 2011 aasta ( ehk siis aasta, mil olin haiguslehel)? ette tänades!



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0

   
ReplyTsiteeri