Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
355
Vaatamised
02/05/2006 1:24 p.l.
kui toimub ettevõtte üleminek, siis kas sellisel juhul on vaja teha kanne töötaja tööraamatusse? kui jah, siis mida peab kirjutama?
02/05/2006 1:55 p.l.
Kuupäev, millal ettevõtte nimetus muutus,teksti lahtrisse - ettevõte nimetatud-uus nimetus ja veel dokumendi nr ja kuupäev mille alusel muudeti. Kõik!
02/05/2006 2:03 p.l.
on muutunud tööandja, mitte ettevõtte nimetus. (meile on üle läinud töötajad)
02/05/2006 2:37 p.l.
kuupäev ja tekst " Uus tööandja on OÜ ABC" aluseks firmavaheline kokkuleppe