Jäta menüü vahele
euro ja töötasu
 
Notifications
Clear all

euro ja töötasu

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
407 Vaatamised
 tiia
(@tiia)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8065]

Kas detsembri eest arvestatav töötasu, mis makstakse välja jaanuaris 2011, tuleb arvestada nii kroonides kui ka eurodes ja kas
jaanuaris tehtav töötasu väljamakse tehakse eurodes?



   
Tsiteeri
 Mai
(@Mai)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mina saan aru nii, et maksud ja kohustused võetakse detsembri kohta üles kroonides ja jaanuaris makstakse välja eurodes 🙂



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

raamatupidamis portaalides on pikalt kirjutatud mis kuidas olema saab.



   
ReplyTsiteeri