Jäta menüü vahele
fie emapalk
 
Notifications
Clear all

fie emapalk

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
376 Vaatamised
(@cold2201)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 21
Topic starter   [#6835]

tere selline küsimus,et kui ma sünnitan lapse järgmise aasta algul(2010) kas emapalka arvestatakse siis 2009 või 2008a, järgi.ja kas fiedel üldse arvestatakse sissetuleku järgi või on fiel ka miinimum emapalk.ja kui olen fie kas saan ennast dikreeti panna,kui siis mida pean selleks tegema.äitähh



   
Tsiteeri
(@Lugeja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vanemahüvitise kohta saab lugeda Sotsiaalkindlustusameti kodulehelt

http://www.ensib.ee/frame_pensionid.html



   
ReplyTsiteeri
(@Lugeja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Rasedus- ja sünnituspuhkuse kohta saab lugeda Haigekassa kodulehelt

http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/hyvitised/synnitushyvitis



   
ReplyTsiteeri