Jäta menüü vahele
FIE ja emapalk
 
Notifications
Clear all

FIE ja emapalk

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
400 Vaatamised
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7934]

Olen FIE ja tööandjaks teistele.Ootan last. laps peaks sündima oktoobri algul. Kas mul on õigus saada dekreedi raha ja emapalka.
FIE-na tegevust ei saa lõpetada, sest olen tööandjaks veel 10 töötajale, nemad teevad tööd edasi kui mina kodus olen.
FIE-na tulu mulle ju laekub, kas ma siis ei saa emapalka, mitte ei saa aru.



   
Tsiteeri