Jäta menüü vahele
fie rase
 
Notifications
Clear all

fie rase

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
350 Vaatamised
(@cold2201)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 21
Topic starter   [#7268]

selline küsimus,et kui fiel arvestatkse dikreedi raha 2008(makstud) järgi ja kui tal 2009 aasta sotsmaksud maksmata kas siis võib dikreedist ilma jääda.kuidas üldse arvestatakse kas 2008a.viimased 4 kuud.kas tulu peab olema käinud läbi panga?kas tulust arvestatkase maha kuu väljaminekud ja siis see ülejäänud on tulu?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sünnitushüvitist arvutab haigekassa maksuametis deklareeritud terve 2008 aasta sots.maksu järgi.
Kui sa pole 2009 aastal avansilist sots.maksu üldse maksnud siis sul ravikindlustus ei kehtigi.
Haigekassa tegeleb sünnitushüvitisega, pöördu sinna.



   
ReplyTsiteeri
(@cold2201)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 21
Topic starter  

no nüüd kehtib nagunii kuna 7 kuud rase aga see ei tohiks ju siia puutuda?(2009 ma mõtlen)



   
ReplyTsiteeri