Jäta menüü vahele
FIE uue sõiduauto o...
 
Notifications
Clear all

FIE uue sõiduauto ost

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
323 Vaatamised
(@peeter)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 6
Topic starter   [#3056]

Olen käibemaksukohuslane FIE ja soovin osta uut sõiduautot.Küsimus oleks, kui suur on lubatud maksimum protsent kulusse arvestamisel.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Oleneb sinu tegevusalast/..aladest ja autost mida ostad ja sellest kas peres veel mõni sõiduauto, vastus võib olla 10%-100%.
Aga fakt on see, et vajadusel pead põhjendama miks oled valinud just sellise %.



   
ReplyTsiteeri
(@peeter)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 6
Topic starter  

seega mõistlik % oleks kuni 70.Peres on ka teine auto, aga see pole ettevõtlus rahadest soetatud.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Peeter soovitan sul kas või mõni kuu pidada sõitude kohta arvestust(kui iga kuu ei suuda/taha),et teha kindlaks ev. kasutatav %, sest päris lambist ikka kulusid tekitada ei saa. Kui kasutad sõiduautot pidevalt tegevuses ei oleks 70% ka probleem. Kõik oleneb ikka legendist mida suudad vajadusel tõestada/kaitsta.



   
ReplyTsiteeri