Jäta menüü vahele
Firma mobiiltelefon
 
Notifications
Clear all

Firma mobiiltelefon

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
322 Vaatamised
(@Minnukas)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#2999]

oman firma mobiiltelefoni. kas firmal on õigus teha väljavõtteid ja nõuda isiklike toimingute/teenuste kompenseerimist eelnevate perioodide eest? kuskil lepingus limiit fikseeritud ei ole. nimelt mitte kunagi ei ole firma nõudnud sisse mob.parkimiskulusid, kuid nüüd tahab terve käesoleva aasta lõikes...mul tuleb korraga nii suur summa välja käia



   
Tsiteeri
 elly
(@elly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

see, mis puudub firma telefonisse... on ju firma oma jatal on täielik õigus teha ükskõik milliseid telefoniga seotuid väljavõtteid. Kui suudad tõestada, et parkimine oli seotud firma autoga, mille anti samuti sinu kasutusse, siis ehk sul veab. Vastasel juhul on firmal täielik õigus nõuda sult sinu isiklike kõnede kompenseerimist. Miks nad peavad selle eest maksma, veel enam, et isiklikud kõned firma mobiiltelefonist on ju erisoodustus!! (ehk firma peab nende eest lisaks maksma 23%)



   
ReplyTsiteeri