Jäta menüü vahele
haiguslehe esitamin...
 
Notifications
Clear all

haiguslehe esitamine

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
471 Vaatamised
(@Maria)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 4
Topic starter   [#8530]

Kas üldse ja kellele esitada haigusleht, kui eelmisest töökohast vabastati katseaja ebarahuldavate tulemuste tõttu ning uuesti tööle pole veel asunud?



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui leht algas veel tööl oldud ajal, siis viid eelmisele tööandjale. Kui aga leht algas ajal. kui TL oli juba lõpetatud, siis pole selle lehega sul midagi teha. Mis põhjusel TL lõpetati, ei oma mingit tähtsust.



   
ReplyTsiteeri
(@Marie)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 4
Topic starter  

nii ma arvasingi
Tänan!



   
ReplyTsiteeri