Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
471
Vaatamised
Topic starter
07/11/2011 5:18 p.l.
Kas üldse ja kellele esitada haigusleht, kui eelmisest töökohast vabastati katseaja ebarahuldavate tulemuste tõttu ning uuesti tööle pole veel asunud?
07/11/2011 5:54 p.l.
kui leht algas veel tööl oldud ajal, siis viid eelmisele tööandjale. Kui aga leht algas ajal. kui TL oli juba lõpetatud, siis pole selle lehega sul midagi teha. Mis põhjusel TL lõpetati, ei oma mingit tähtsust.
Topic starter
07/11/2011 5:57 p.l.
nii ma arvasingi
Tänan!