Jäta menüü vahele
haiguslehe päevad
 
Notifications
Clear all

haiguslehe päevad

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
249 Vaatamised
(@britt)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#5370]

kas haiguslehel oldud päevad arvestatakse ka normtundidesse? Või see on eraldi.
Näiteks kui see kuu on 176 normtundi,ja haiguslehel olin 4 päeva siis mismoodi see värk käib? kas haiguslehel oldud päevad lähevad ka normtundidesse või see on nii nagu puhkusega?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kuu normtunnid tuleb muidugi korrigeeride(vähendada)



   
ReplyTsiteeri