Jäta menüü vahele
haigusleht
 
Notifications
Clear all

haigusleht

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
316 Vaatamised
(@liisu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3083]

kui olen nüüd 3 päeva(tööl peaksin olema) haiguslehel kas siis saan sealt mingit raha või ei.mäletan ,et mingi teema oli ,et 3 esimest päeva on tasuta, et kuidas siis on



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ainult esimese päeva eest ei saa haigusraha kui oled ise haige.kui oled haige lapsega hoolduslehel saad esimesest päevast peale



   
ReplyTsiteeri