Jäta menüü vahele
Haigusleht
 
Notifications
Clear all

Haigusleht

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
363 Vaatamised
(@Gerli Rajaste)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#3246]

Tere!
Selline küsimus, et kas IGA haiguslehel olnud päeva eest arvestatakse hiljem tasu või kuidas see täpsemalt käib? Olen haiguslehel olnud 14 päeva, tunnipalk on mul 31,2 ja tööpäev 13 tundi pikk.
Sooviksin umbkaudu välja arvutada kui palju saan ma haiguslehel olemise aja eest tasu.
Ette tänades
Gerli



   
Tsiteeri
 rmp
(@rmp)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui tegemist on tavalise haiguselehega, siis tasustamist alustatakse alates TEISEST haiguspäevast, ambulatoorne 80% ja haigla 60%. Hoolduslehe ja sünnituslehe puhul makstakse kõik päevad ja 100%. Momendi tunnipalk ja tööpäeva pikkus ei mängi mingit rolli, tasu arvutab Haigekassa EELMISE AASTA sotsiaalmaksuga maksustatud tasu pealt.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töövõimetushüvitise arvutamise üldreeglid jms.
http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/hyvitised/tvharvutamine/



   
ReplyTsiteeri