Jäta menüü vahele
Haigusleht?
 
Notifications
Clear all

Haigusleht?

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
259 Vaatamised
(@Väike Mai)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#5236]

Küsimus siis selline: Et kui ma olin eelmine aasta lapsehoolsduspuhkusel a läksin tööle eelmise aasta dets. kuus...ja nüüd olin 10 päeva haiguslehel lapsega...kuidas siis seda tasustatakse? Ms alusel vms?
Ette Tänades,
Mai



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0

   
ReplyTsiteeri