Jäta menüü vahele
Haigusleht
 
Notifications
Clear all

Haigusleht

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
591 Vaatamised
(@Raivo)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8639]

Tere!
kui inimene 18 novembrist 2011.a. haiguslehel, kui kaua ta võib olla haige (kas 4 kuud)? Ja mis periodi palga võetakse haiguslehe arvestamisesk. Tänan.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Haiguslehel ollakse ja ka võib olla ikka nii kaua kuniks arst määrab. Tööandja võtab haiguslehe algusele kuus eelnevat kuud, haigekassa võtab aluseks haiguslehe algusele eelneva kalendriaasta ehk 2010 aasta sots.maksuga maksustatud tulu.



   
ReplyTsiteeri