Jäta menüü vahele
Haigusraha
 
Notifications
Clear all

Haigusraha

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
817 Vaatamised
 aimi
(@aimi)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8704]

Kui olen olnud haiguslehel, kuidas arvestab tööandja(4-8 päeva eest), kui olen töötanud selles asutuses ainult 3 kuud ( mille alusel, ei saa arvestada 6 kuu kaskmist 70%)



   
Tsiteeri
(@Lugeja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Arvutatakse keskmine tasu nende kuude eest, mis on töötatud.
Määruses Keskmise töötasu maksmise tingimused ja kord on kirjutatud ( https://www.riigiteataja.ee/akt/111102011008)

§ 2. Keskmise töötasu arvutamise alused
(3) Kui töötaja on tööandja juures töötanud vähem kui kuus kalendrikuud, võetakse keskmise töötasu arvutamisel aluseks kalendrikuud, mille eest on töötajale töötasu sissenõutavaks muutunud. Kui keskmise töötasu arvutamise vajadus tekib enne esimest palgapäeva, siis keskmist töötasu ei arvutata ja töötajale makstakse kokkulepitud töötasu.



   
ReplyTsiteeri