Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
389
Vaatamised
Topic starter
06/10/2005 4:42 p.l.
Tere,
Kui olen haiguslehe 1. päeval haiglas ning alates 2. haiguslehe päevast kodus haiguslehel kas siis arvestatakse haigushüvitist selliselt, et 1. päeval ei maksta ning alates 2. päevast hüvitatakse 80% palgast?